Trampoliny na place zabaw to połączenie zabawy i intensywnego treningu. Dodatkowo wszystko na świeżym powietrzu i w gronie zadowolonych dzieci.

Trening całego ciała
Podczas skoków angażujemy wszystkie mięśnie naszego ciała poprawiając koordynację ruchową, skoczność, gibkość, wytrzymałość, siłę oraz równowagę. Są to cechy motoryczne niezbędne do prawidłowego rozwoju człowieka.

Jumping fitness dla kobiet
to nowoczesny i specjalnie opracowany trening na trampolinie, który poprawia sylwetkę oraz wzmacnia mięśnie. Ćwiczenia zaczerpnięte są z różnych dyscyplin sportowych, bazujące na dynamicznych skokach. Skierowany jest do kobiet, marzących o zgrabnej figurze. Lista ćwiczeń umieszczona jest na tablicy informacyjnej.

Odchudzanie
na trampolinach jest trzy razy szybsze i skuteczniejsze niż podczas biegania. Już kilka minut treningu przyspiesza pracę serca i rozpoczynamy pozbywać się zbędnych kilogramów. Podczas jednej sesji możemy spalić nawet 1200 kcal!

Dla dzieci
jest to fantastyczna forma zabawy, która sprawia ogromną radość oraz wpływa pozytywnie na zdrowie. Nadpobudliwym dzieciom pomaga rozładować energię, a dla cierpiących na brak apetytu i problemy z zasypianiem może się okazać świetną terapią.

Samopoczucie
Ruch na świeżym powietrzu pozwala pozbyć się stresu oraz zapomnieć o problemach. Wpływa pozytywnie na samopoczucie, a na twarzy dziecka i dorosłego zagości szeroki uśmiech.

Gimnastyka akrobatyczna
Skoki na trampolinie to sport olimpijski należący do gimnastyki akrobatycznej. Teraz dostępny na dworze w otwartych publicznych miejscach.

Skończ z NUDĄ
Spraw żeby place zabaw tętniły życiem pełne uśmiechniętych i zadowolonych dzieci. Dlatego musisz mieć taki park trampolin!

 Trampolina na osiedlu dziewczynki skaczą jumping arena plac zabaw

Oferujemy wandaloodporne trampoliny ziemne na place zabaw do zastosowań publicznych. Różne rozmiary. W sprawie oferty prosimy o kontakt tel. 733 221 221

STREET WORKOUT I PARKOUR VIDEO