Zbuduj plac

Chcesz żeby w Twojej miejscowości wybudowany został plac do ćwiczeń?

Pomożemy Ci na każdym etapie jego realizacji!

Jesteś inwestorem? [POBIERZ KATALOG] Spytaj o ceny - [kontakt]

Jesteś przedstawicielem grupy streetworkout lub parkour?

Trenujesz i chcesz takie miejsce u siebie?

Co zrobić KROK PO KROKU, aby wybudować plac W TWOIM MIEŚCIE:

 1. Na naszej stronie znajdźprojekt, który Cię interesuje. Pamiętaj, że są to obiekty przykładowe - możesz później skonsultować z nami, które urządzenia ostatecznie dobierzesz na swój plac. [POBIERZ KATALOG]
 2. Znajdź w swojej miejscowości lokalizację, gdzie taki obiekt mógłby powstać:
  1. Najlepsze są miejsca w parkach, na skwerach, miejscach zielonych, niezbyt blisko ruchliwych ulic bądź zabudowań, może to też być teren szkoły bądź ośrodka sportu.
  2. Teren powinien być własnością inwestora (np. gminy, spółdzielni, teren prywatny). Często można to sprawdzić na interaktywnych planach miejscowości w Internecie.
  3. Plan zagospodarowania przestrzennego dla tego miejsca powinien dopuszczać wybudowanie takiego obiektu - z reguły place, które budujemy to mała architektura, więc bardzo często na terenach zielonych o przeznaczeniu rekreacyjnym można umieścić taki obiekt.
 3. Udaj się do urzędu/znajdź kogoś, komu przedstawisz pomysł na swoją inicjatywę. Może to być Twoja Rada miasta, Rada osiedla, Spółdzielnia mieszkaniowa, Ośrodek sportu, bądź władze pobliskiej szkoły. Dużo takich obiektów powstaje dzięki budżetowi obywatelskiemu, więc jeśli jest realizowany w Twoim mieście , możesz zgłosić projekt na jego najbliższą edycję. Chętnie pomożemy w napisaniu takiego wniosku!
 4. Jeżeli na tym etapie potrzebna jest wycena, stworzymy ją, biorąc pod uwagę takie czynniki jak: ilość i rozmieszczenie urządzeń, lokalizacja, podłoże. Możemy również darmowo stworzyć wizualizację takiego obiektu z uwzględnieniem proponowanej lokalizacji (plus umieszczenie na mapce). [SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI]
 5. Konsekwentnie staraj się, aby została podjęta decyzja o przeznaczeniu środków na taki obiekt. Możesz np. odwiedzić sesję rady dzielnicy i przekonać do swojego pomysłu. Jeśli jest to projekt w ramach budżetu obywatelskiego, zadbaj o promocję na facebooku, forach internetowych, możesz wspólnie z grupą zorganizować pokaz, rozdawać ulotki, rozklejać plakaty.

Życzymy powodzenia! Pamiętaj, że możesz liczyć na nasza pomoc!

STREET WORKOUT I PARKOUR VIDEO